Stafi

Dauti Komerc - Maqedoni

 

Xhemail Dauti

Detyra
President & CEO

Tel.
2550 124

Email
xhemail@dauti.com.mk

 

 

 

Hamim Dauti

Detyra
Drejtor Komercial

Tel.
2550 124

Email
hamim@dauti.com.mk

 

 

 

Femi Dauti

Detyra
Zëvendës i menaxherit gjeneral

Tel.
2550 124

Email
femi@dauti.com.mk

 

 

Ejup Çilafi

Detyra
Menaxher regjional për Kosovë, Mal të Zi dhe Shqipëri

Tel.
070 383 772

Email
ejup@dauti.com.mk

 

 

 

Afrim Selami

Detyra
Menaxher për Cash&Carry.

Tel
071 337 839

Email
afrim@dauti.com.mk

 

 

 

Fitim Dauti

Detyra
Brend menaxher për Alkaloid .

Tel.
071 369 247

Email
fitim@dauti.com.mk

 

 

Rufat Musliu

Detyra     
Menaxher  i shitjes.

Tel.
070 279 073

Email
rufat@dauti.com.mk

 

 

Jasin Ejupi

Detyra
Menaxher  i shitjes.

Tel.
070 235 191

Email
jasin@dauti.com.mk

 

 

 

Ekrem Shaqiri

Detyra
Menaxher i shitjes për Milk & Meat .

Tel.
070 278 098

Email
ekrem@dauti.com.mk

 

 

Jetmir Jakupi

Detyra
Menaxher i  shitjes.

Tel.
070 271 602

Email
jetmirj@dauti.com.mk

 

 

 

Rexhep Musliu

Detyra
Udhëheqës i Cash&Carry Shkup
 

Tel.
070 231 558

Email
rexho@dauti.com.mk

 

 

Xhelal Ismaili

Detyra
Udhëheqës i Cash&Carry Tetovë

Tel.
071 276 576

Email
xhelo@dauti.com.mk

 

 

 

Igor Bakulevski

Detyra
Udhëheqës i Cash&Carry Strug

Tel.
071 254124

Email
ccstruga@dauti.com.mk

 

 

 

Marija Aleksikj

Detyra
Menaxher  i Ho Re Ka

Tel.
070 313 438

Email
horeca@dauti.com.mk

 

 

Biljana Papazova

 Detyra
Brend menaxher i Intesa & Malizia

Tel.
072 208 937

Email
biljanap@dauti.com.mk

 

 

 

Sefer Rexhepi

Detyra
Menaxher për funritorë të mbrendshëm.

Tel.
071 276 581

Email
sefer@dauti.com.mk

 

 

 

Ibrahim  Islami

Detyra
Përgjegjes për Dauti markets

Tel.
071382096

Email
markets4@dauti.com.mk

 

 

Sokol Zeqiri

Detyra
Kordinator me furnitorët ndërkombtar .

Tel.
071 240 308

Email
sokol@dauti.com.mk


 

 

Nefail Ademi

Detyra
Kordinator me furnitorët ndërkombtar .

Tel.
070 226 633

Email
nefail@dauti.com.mk

 

 

Eroll Demiri  

Detyra
Menaxher për IT&Marketing

Tel.
070 293 384

Email
eroll@dauti.com.mk

 

 

Aleksandra Peroska

Detyra
Sektori  i Financiar

Tel.
070 349 649

Email
sandra@dauti.com.mk

 

 

 

Ramadan Saliu

Detyra
Sektori i  Kontabilitetit

Tel.
070 284 395

Email
ramadan.kont@dauti.com.mk

 

 

 

Nehar Aliu

Detyra
Sektori i Resurseve njerëzore

Tel.
072 321 248

Email
nehar@dauti.com.mk

 

 

 

Orhan Shaqiri

Detyra
Sektori Juridik

Tel.
070 378 741

Email
orhan@dauti.com.mk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright 2014, All Rights Reserved.
Developed by Enes Demiri